koncerty

25 / 5 / 2015

a co bude dál?

Sešli jsme se, abychom si řekli, že opět koncertovat budeme až zase nahodíme nějaký nový písničky, sešli jsme se, abychom si povypravěli kdo teď co vyvádí a sešli jsme se poprvé všichni jako rodiče <3 Máme pauzu, ale máme se rádi. Až přijde čas a aktivity nás všech se sejdou v jedný zkušebně, bude zase o pár pěknejch písniček navíc a pár klubovejch koncertů před náma, dáme vám vedět :-)

5 / 12 / 2013

nový singl blind

https://soundcloud.com/toxique-music/blind

6 / 11 / 2013

VÁNOČNÍ SPECIÁL V RETRU

3.12. se v pražské Retro Music Hall bude konat již několikátý TOXIQUE VÁNOČNÍ SPECIAL! Večer otevřou spřátelení a magičtí PIANO a v průběhu toxického koncertu zazní staré pecky i nový materiál. Po koncertě bude TOXIQUE afterparty až do ranních hodin!

13 / 8 / 2013

TVOŘÍME!

Děláme na nových věcech! Sice máme všichni napilno i v jinejch projektech, Vilda s Patrikem dělaj deskus Lenkou Dusilovou, Honza drtí basu u Tomáše Kluse, Roman jezdí po Polsku s Ewou Farnou a Klára dává dohromady dívčí projekt! Když se ale všichni sejdeme, vyjedeme mimo Prahu a začneme tvořit, vznikaj krásný věci! Ale žádnej stres, dáváme tomu čas a dost nás to baví, těšte se na výsledek!

23 / 12 / 2012

PF2013

Veselý Vánoce a šťastný nový rock'n'rolničky!!!
Happy New Fear 2013!

4 / 12 / 2012

!!!TOXIQUE - TOXIKA!!! VIDEOPREMIERA !!!

"Když jsme dostali nabídku zrecyklovat náš oblíbenej track z propadliště dějin český pop music, rozjela se v našich emailovejch klientech přestřelka s odkazama na songy, který nás v dětství usurpovaly ze všech těch dráťáků, tlampačů, autodromů a labutí. Od začátku jsme ale věděli, že nepůjdem ani cestou líbivejch melodií od Šlitra, Losny, Mažňáka, Štajdla nebo Svobody, ani prvoplánový řachandy typu - pojďte předělat nějakýho Davida, navlíct se do vohozu z céček a zaskotačit si na plovce s krůtou na hlavě. Chtěli jsme něco, co mělo zásadní vliv na českou společnost, ale zároveň něco civilního a každodenního Pustili jsme si Výběr, oprášili Kuře v hodinkách, pomodlili se s Martou, zatlačili pár slz a našli v diskografii Plastiků Toxiku. Když jsme zjistili o čem je tenhle Bondyho text, řekli jsme si, že celý tohle toxikomanský téma posunem do přítomnosti, tam, kde se omamný látky aplikujou dneska. Výsledkem je tenhle klubovej remix. Načančaný pozlátko i surová špína. Je stejnej jako realita, ve který žijem. Enjoy."

12 / 11 / 2012

Vanoční koncert v Akráči - 14.12. 2012

Palác Akropolis, Praha

Celý rok sjížděli TOXIQUE kluby a sháněli dárky pro publikum svý tradiční vánoční party. Popravdě, už se jí nemůžou dočkat, protože jejich kvartýry jsou těma krámama narvaný až po strop. Teď ještě pár bezesnejch nocí s mašlí a nůžkama a Ježíšek je „ready to go“. Kromě dekadentních darů, neodborný práce s pyrotechnikou a odvážnejch kostýmů si na vás brousí zuby smršť bestiálních beatů a melodií, vycházejících přímo z nitra Země. Kdo nebude po koncertě dost vyskákanej, dostane šanci dát si do těla na následný afterparty, kde budou TOXIQUE pokračovat v běsnění až do bílýho rána.

Ke každé vstupence dostanete při vstupu do klubu DVD - I Love My Sofa!!!

http://www.palacakropolis.cz/program/2012-12-14

Buy tickets

25 / 9 / 2012

VZÁŘÍ - FESTIVAL světlA a VIDEOMAPPINGU

 

Ve čtvrtek 27.10.  nás budete moct vidět na festivalu světla a videomapingu Vzáří v Olomouci. Bude show!!! Těšte se :-)

http://www.vzari.cz/app/koncerty-a-djs

6 / 9 / 2012

koncerty v září

Léto je v tahu a festivaly jsme si fakt užili. V záři ale nebudeme zahálet! Přidali jsme spoustu koncertů, kde nás můžete vidět. Těšíme se :-) TOX

26 / 7 / 2012

london!!!

Zítra ráno v 6 vyrážíme do Londýna, abychom stihli opus No.1197 'All The Bells' Martina Creeda.
8h12-8h15 /pro vás doma 9h12-9h15/ zvoňte s námi, budem vás celý den zásobovat pohlednicema z výletu!, tak bud'te on-line! TOX